Останні новини

Народний депутат Нестор Шуфрич підтримав Миколу Скорика на виборах мера Одеси

В Одеському міському саду відбувся мітинг на підтримку кандидата в мери Одеси Миколи Скорика. Під час заходу його підтримав народний депутат України Нестор Шуфрич. 

Про це повідомляє кореспондент Odesa Live.

Обранець зазначив, що настав час повернути містянам Одесу, яка була втрачена 2 травня 2014, коли під час трагічних подій біля Будинку профспілок загинули мешканці міста. 

"Дякую вам за ту підтримку, яку ви надали нам 25 жовтня. Наші біло-сині кольори може бути хтось кудись і звернув, але 25 жовтня їх не прийняли. Наші кольори, кольори нашої перемоги, кольору справедливості. Я закликаю вас, як людина, для якого Одеса стала другою батьківщиною, зібратися, взяти своїх друзів і прийти в неділю заради справедливого, правого справи. Показати, що Одеса повертається одеситам, що в Одесі настає спокій. Попереду щаслива, усміхнена Одеса, яку зможе повернути одеситам мій любий друже, соратник Микола Скорик ", - сказав Нестор Шуфрич.

Раніше Odesa Live повідомляв, що Миколу Скорика підтримав співголова фракції “Опозиційна платформа - За життя” Юрій Бойко та народна депутатка Наталія Королевська.

Вийти в ефір
01.12