Останні новини

Народна депутатка Наталія Королевська підтримала Миколу Скорика на виборах мера міста

В Одеському міському саду відбувся мітинг на підтримку кандидата в мери Одеси Миколи Скорика. Під час нього народна депутатка від “Опозиційної платформи - За життя” Наталія Королевська висловила слова підтримки Миколі Скорику. 

Про це повідомляє кореспондент Odesa Live.

Обраниця зазначила, що приїхала до Одеси з Донбасу і передала містянам слова підтримки від мешканців сходу. Також вона закликала одеситів підтримати Миколу Скорика. 

"Сьогодні дуже важливий день, тому що буквально через 48 годин в Одесі буде новий мер. Буде команда, яка готова взяти на себе відповідальність, заради того щоб Одеса стала сильною і процвітаючою, як завжди, улюбленої і доброзичливою. Підтримайте людини, якого я знаю дуже багато років, людини, якого я дуже поважаю. З ним не страшно піти і в розвідку, і в бій. Микола Скорик до коренів волосся одесит і любить своє місто. Я впевнена він зробить все, щоб Одеса стала процвітаючою. Підтримайте будь ласка Миколи Скорика і ми разом обов'язково переможемо", - сказала Наталія Королевська. 

Раніше Odesa Live повідомляв, що Миколу Скорика підтримав співголова фракції “Опозиційна платформа - За життя” Юрій Бойко.

Вийти в ефір
04.12