Останні новини

Нарешті поквиталися: БК “Одеса” завдав поразки чемпіону Суперліги

Вболівальники одеситів довго чекали на привід для радощів.

Баскетбольний клуб “Одеса” здобув довгоочікувану перемогу після довгої серії поразок, яка тягнулася ще з минулого року. Жертвою команди Олега Юшкіна став чільний чемпіон “Дніпро” - 81:72.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ФБУ.

Суперники не дуже результативно провели початок матчу: за перші п`ять хвилин вони ледь набрали 10 очок на двох. При цьому одесити завдяки кращій реалізації атак здобули 4 очки переваги, які їм не вдалося зберегти перед великою перервою.

У другій половині команди також не дуже активно бомбардували кошики один одної. Дніпряни намагалися відіграти відставання, але господарі нівелювали усі намагання гостей. В заключному відрізку перевага одеситів вперше в матчі зросла до восьми очок. Гості до останнього намагалися переламати хід поєдинку, та зробити це їм так і не вдалося. Відтак “Одеса” завдала чемпіону третьої поразки в сезоні, яка стала для команди Дениса Журавльова другою поспіль.

Нагадаємо, кількома днями раніше южненський “Хімік” обіграв “Дніпро” з рахунком 75:71. Вдалий матч видали американські легіонери команди, які на двох набрали 45 очок і 24 підбирання.