Останні новини

Нардепка Тетяна Плачкова привітала новообраних депутатів районної ради Білгород-Дністровського району - Odesa Live

20 листопада у районній раді Білгород-Дністровського району відбулася перша сесія. Туди завітала нардепка Тетяна Плачкова, щоб поздоровити новообраних депутатів.

Про це повідомляє журналістка Odesa Live Олена Денисюк.

“Я не можу тут не бути, особливо приємно тут знаходитися тому, що більша частина депутатів тут є членами партії ОПЗЖ. Я поздоровляла їх та інших колег з різних фракцій”, - каже Тетяна Плачкова

За її словами, на плечах нових депутатів лежить дуже багато роботи. Їм доведеться розв'язувати питання з громадою та бюджетом, налагодити усі процеси самої ради.

“Мене дуже тішить позитивний настрій нових депутатів, я впевнена, що у них все вийде. Дуже пишаюся тим, що саме на Одещині провели першу сесію”, - зазначає нардепка.

Нагадаємо, станом на п'ятницю, 20 листопада, в Україні та світі відбулося безліч важливих подій. Так, став відомий переможець конкурсу на найкращий ескіз великого державного герба України, країни Центральної Америки накрив потужний ураган Йота, на заході Німеччині чоловік напав із ножем на перехожих, спецпідрозділ контррозвідки СБУ затримав очільників однієї з київських структур, що планувала вивезти з України військове обладнання та у соціальних мережах почали активно обговорювати запропоновану "Укрзалізницею" послугу – можливість під час карантину проїхатися у VIP-вагоні.

Вийти в ефір
04.12