Останні новини

Напружений матч: баскетболісти "Хіміка" поступилися чемпіону "Дніпру"

Результат гри визначився за лічені секунди до кінця матчу.

Южненський "Хімік" програв в гостях "Дніпру" з рахунком 85:83 у поєдинку регулярного чемпіонату з баскетболу. Матч був напружений протягом усіх 40 хвилин.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на "Трасса Е95".

Лідер змінювався протягом поєдинку 14 разів і 10 разів був встановлений рівний рахунок. Шанси на перемогу у обох команд були до кінця матчу однакові, лише один кидок вирішив результат гри.

За півтори хвилини до кінця ігрового часу рахунок був рівним - 81:81. На останніх секундах прорив Санона і два точних штрафних від нього ж забезпечили "Дніпру" перевагу в два очки за дві секунди до кінця.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!