Останні новини

Напад нетверезого одесита на зупинці: жертва побиття починає одужувати, але потребує допомоги

Зловмисник навіть не пам'ятав за що вдарив постраждалого.

21-річний Роман Новаковський, якого 18 квітня на зупинці громадського транспорту вдарив в обличчя нетверезий незнайомець, продовжує знаходитися в реанімації. Його стан важкий, але певний прогрес вже є: хлопець почав дихати сам, реагує на звук, світло і може рухати рукою.  

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Facebook-сторінку Олени Буйневич. 

Читайте також: На Великдень в Одесі десятки молодиків влаштували масову бійку 

До допомоги постраждалому долучився департамент освіти і науки Одеської міськради, який організовує юридичну підтримку родини хлопця. Як зазначає його голова Олена Буйневич, на лікування родина витрачає великі кошти. Близько 9 тисяч гривень щодня. 

“Жодної матеріальної допомоги не запропонував другий учасник події, я за це не засуджую, я не слідчий і нікого зараз винуватцем не називаю. Але настирливі намагання адвоката викликати батька на розмову (я стала свідком телефонної розмови) мені не сподобались”, - зазначає Олена Буйневич. 

Роман Новаковський переніс дві операції і потребує подальшого лікування.

Карта для надання допомоги: 5167 8031 0563 2991 Новаковський Анатолій Вікторович

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
09.05