Останні новини

Найкращі результати за останні 10 років: Одеський порт перевантажив майже 6 млн тонн металопродукції

Це стало найкращим результатом за останні десять років, а також на 1325,1 тисячі тонн, або на 28,7 % перевищує аналогічний показник попереднього року.

За минулий рік через причали Одеського морського порту було перевантажено 5934,3 тисячі тонн металопродукції. Це стало найкращим результатом за останні десять років, а також на 1325,1 тисячі тонн, або на 28,7 % перевищує аналогічний показник попереднього року.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Адміністрації Одеського морського порту.

Структура вантажопотоку за напрямками перевезень: 

  • 5083,6 тис. тонн – експорт;
  • 704,8 тис. тонн – транзит;
  • 52,6 тис. тонн – імпорт;
  • 93,3 тис. тонн – внутрішні перевезення.

Кожна четверта тонна металоекспорту торік була перевантажена на причалах Одеського порту.Перевалкою чорних металів та чавуну так чи інакше займаються п’ять портових операторів. 

“Безперечним лідером за обсягами вантажообігу по “металічним” позиціям номенклатури вантажів в останні роки є компанія ТОВ “Новолог”, яка до речі у 2020 році встановила два власних рекорди: за обсягами місячної та річної перевалки металопродукції”, - зазначили в адміністрації 

Угрудні минулого року докери ТОВ “Новолог” обробили 11 суден (9 – прокат, 2 - чавун), завантаживши у підсумку 242,7 тис. тонн. Загалом у січні-грудні 2020 р. компанія записала на свій рахунок 2032,4 тис. тонн металопродукції. 

“Обидві названі цифри – рекордні за останні 10 років діяльності компанії”, - резюмувала пресслужба. 

Нагадаємо: