Останні новини

Найдовший у світі хмарочос "переодягнувся" у кольори українського прапору: Фото

Це сталося на честь офіційного візита Володимира Зеленського.

Президент України Володимир Зеленський відвідує з офіційним візитом Об'єднані Арабські Емірати. Під час візиту голова держави встиг обговорити питання співробітництва у боротьбі з COVID-19, підписати низку двосторонніх договорів, а також порадувати соцмережі фотографією найбільшого у світі хмарочоса Бурдж Халіфа, який “переодягнувся” в кольори українського прапору. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційну сторінку президента у Facebook.

Читайте також: Зеленський планує долучити ОАЕ до будівництва одеської гавані для яхт

Під час візиту був підписаний Протокол між урядами України та ОАЕ про внесення змін до Угоди між урядом України і урядом ОАЕ про уникнення подвійного оподаткування і запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і капітал. Реалізація цього документа послабить фіскальне навантаження на суб’єкти господарювання, сприятиме діловій активності та активізує господарську діяльність.

Кабінет Міністрів України та уряд ОАЕ підписали Угоду про співпрацю у сфері боротьби зі злочинністю та тероризмом, яка матиме значний вплив на покращення двостороннього партнерства у безпековій та контртерористичній діяльності, а також регулюватиме специфічні питання такого партнерства між країнами.

Також був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством внутрішніх справ ОАЕ про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія.

Під час свого візиту, голова Держави відвідав багато знакових місць цієї країни, а також мав змогу закарбувати найвідомішу перлину Дубая - хмарочос Бурдж Халіфу. З нагоди візиту українського президента, вона забарвилася у кольори українського прапору. 

Бурд-аль-кхаифа (Зеленський Фейсбук).jpg

Фото: Facebook Володимир Зеленський

Довідка. Бурдж Халіфа - найвищий хмарочос у світі, розміщений у місті Дубай, Об'єднані Арабські Емірати. На сьогодні він є найвищою спорудою планети. Хмарочос сягає висоти 828 метрів і складається зі 162 поверхів. Вартість спорудження — 1,5 млрд доларів США

Нагадаємо: 

  • Під час робочої поїздки у Донецьку область Президент України Володимир Зеленський відвідав передову в зоні проведення Операції об'єднаних сил. Глава держави ознайомився з оперативною ситуацією за кількасот метрів від лінії зіткнення та поспілкувався з військовослужбовцями.
  • Україна домовилася про закупівлі вакцини у чотирьох виробників – Pfizer, AstraZeneca, Sinovac та Novavax. Для того, аби переконати тих українців, які досі не готові пройти вакцинацію проти COVID-19, президент планує зробити щеплення разом з українськими військовими.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok