Останні новини

Найбільше хворих - найменше вакцинованих: Одеській області потрібно нарощувати темпи вакцинації - Ляшко

Перше місце в Україні за кількістю щеплень посів Київ - 1380 осіб.

Станом на 26 березня в Одеській області зробили 330 щеплень за добу, що значно менше, ніж в інших регіонах. Друге місце за недостатньої кількістю вакцинованих посіла Харківська область.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на брифінг Міністерства охорони здоров’я України.

Читайте також: В Одеській області найбільше випадків COVID-19 серед інших регіонів

Вакцина от Ковида.jpg

Фото: pexels.com

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, цього тижня було проведено селективну нараду, на якій обговорили темпи вакцинації у різних областях України. так, найменше людей отримали індійський препарат Covishield в Одеській, Харківській та Запорізькій областях.

“Хотів би передати сигнал Одеській, Харківській та Запорізькій областям. Міста-мільйонники не можуть проводити таку малу кількість вакцинацій щодня. Це питання буде повторно розглядатися найближчим часом на селекторних нарадах, оскільки в цих містах потрібно нарощувати темпи вакцинації”, - зазначає Ляшко.

Зазначимо, що станом на 26 березня в Одеській області зафіксували 1 545 нових випадків захворювання на COVID-19. При цьому у регіоні зробили 330 щеплень за добу. Загалом в Україні вакцину отримало 18 738 осіб.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04