Останні новини

Нагірний Карабах: Турція підтримала Азербайджан у конфлікті з Вірменією

Після нового спалаху воєнних дій між Азербайджаном і Вірменією кількість жертв конфронтації продовжує рости. Представники інших країн почали висловлювати свою позицію щодо ситуації. Так, Туреччина засудила дії Вірменії.


Про це повідомляє речник МЗС Туреччини Хамі Аксоя.


Нинішній конфлікт є найбільшим з 1994 року, коли закінчилася війна між двома країнами. У боях використовують бронетехніку, артилерію, безпілотні апарати та обмежено - авіацію.  Прем'єр Вірменії Нікол Пашинян відзначив, що його співмешканці готові до боротьби.

 "Вірменський народ готовий до війни, адже завжди усвідомлював, що насаджувана в Азербайджані вірменофобія, ворожнеча і ненависть не могли призвести до інших результатів", - зауважує Пашинян.

Туреччина закликала Вірменію повністю вивести свої війська з Нагірного Карабаху. 

"Азербайджан неодмінно скористається своїм правом на самооборону для захисту свого народу та своєї територіальної цілісності. У цьому ключі Туреччина повністю підтримує Азербайджан непохитною солідарністю. Ми будемо відстоювати Азербайджан в будь-який спосіб, який він вбачатиме за краще", - заявили в МЗС Туреччини.

У ніч на 29 вересня тривали бої. Вірменська сторона намагалась контратаки у Фізулі-Джабраїльскому та Агдере-Тертерському напрямках фронту з метою повернути втрачені позиції, але азербайджанська армія швидко давала відсіч.

Нагадаємо:

Азербайджан заявив про контрнаступальну операцію по всій лінії фронту через провокації Вірменії. Водночас вірменські військові заявляють про значні втрати азербайджанців, зокрема танків, гелікоптерів та живої сили.

Теги:
Вийти в ефір