Останні новини

Національні ресурси: нафтогазові компанії мають намір спільно розробляти родовища на заході України

В Україні почали реалізацію стратегічних проєктів з нарощування ресурсної бази.

Нафтогаз України підписав меморандум з польською PGNiG про спільну розробку родовищ у західних областях України. Першочерговий акцент вони зроблять на вивченні можливостей для спільної розвідки нових площ, що межують із Польщею. Зокрема, партнери допускають співпрацю на Берестянській ділянці.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу НАК.

Читайте також: 8000 гривень від держави - Верховна Рада підтримала законопроєкт про допомогу найманим працівникам

нафтогаз.jpg

Фото: НАК

Головний виконавчий директор групи Нафтогаз Отто Ватерландер заявив, що компанія отримфала стратегічні активи, "які дають можливість з упевненістю декларувати найбільший потенціал видобутку вуглеводнів серед країн Європи".

Своєю чергою, Роберт Перковський, віцепрезидент і головний виконавчий директор PGNiG SA заявив, що компанія особливо зацікавлена ​​в розвитку видобутку газу на Західній Україні. "Цей регіон межує із зоною нашої діяльності в Польщі, і наші дослідження свідчать про його перспективність", - сказав він.

У Нафтогазі нагадали, що почали реалізацію стратегічних проєктів з нарощування ресурсної бази в межах Чорноморського шельфу, Юзівської площі, Карпатського регіону і нових ділянок, щодо яких були укладені угоди про розподіл продукції.

Місяць тому Нафтогаз підписав меморандум з румунською OMV Petrom. Компанії планують реалізувати спільні проєкти з розвідки й видобутку газу в Україні.

Також Нафтогаз підписав меморандум з ізраїльською компанією Naphtha Petroleum про можливу ​​геологічну розвідку вуглеводнів у шельфі Чорного моря.

Нагадаємо:

 Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04