Останні новини

"Наближаємося до розуміння з деяких питань": міністр фінансів заявив про успіх у переговорах з МВФ

Він назвав сценарій співробітництва з фондом основним, а всі інші небажаними.

У Міністерстві фінансів досягли певного прогресу в переговорах з Міжнародним валютним фондом. Очільник відомства Сергій Марченко зазначив що в деяких питаннях сторони наближаються до розуміння. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на заяву міністра фінансів в ефірі телеканалу Інтер

Читайте також: Зеленський назвав ключові економічні завдання для країни на 2021 рік

"Ми бачимо певний прогрес, останнім часом він досить успішний. І останній дзвінок, який був у прем'єр-міністра, він свідчить про те, що ми зараз наближаємося до розуміння з деяких питань, які були ще буквально місяць-два тому складно реалізувати", - пояснив Марченко.

Він підкреслив, що сценарій співробітництва з МВФ для Мінфіну є основним. 

"Ми можемо розглядати інші сценарії, але вони є небажаними, адже мають відповідні наслідки", - додав міністр фінансів. 

Нагадаємо:

  • В січні Міжнародний валютний фонд занепокоївся наміром українського уряду знизити ціну на газ для побутових споживачів. Відомо, що Україна в меморандумі з МВФ взяла на себе чіткі зобов’язання щодо ринкового тарифоутворення на ринку природного газу. 
  • Віртуальна місія Міжнародного валютного фонду щодо перегляду програми stand by завершила роботу в Україні без результату, зазначивши, що для отримання чергового траншу необхідний більший прогрес. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04