Останні новини

На вулиці Маршала Говорова дівчинка вистрибнула з вікна. Фото 18+

Відомо, що она перебувала на обліку у невропатолога.

На вулиці Маршала Говорова, 11/1 15-річна дівчинка вистрибнула з 7 поверху. Наразі причини такого вчинку невідомі. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Telegram-канал XYdessa

Читайте також: У ЖК “Альтаїр” чоловік вистрибнув з вікна й впав на автівку. Відео

У Telegram-каналі стверджують, що дівчинка перебувала на обліку у невропатолога і страждала на депресію. Наразі правоохоронцям необхідно буде встановити всі деталі справи. 

Самогубство.jpg

Фото: XYdessa

Якщо ви відчуваєте, що вам необхідна психологічна допомога, і вам немає куди звернутись, ви завжди можете зателефонувати на “Національну гарячу лінію для дітей та молоді”. Діти та молодь можуть анонімно отримати підтримку і поради щодо проблем в особистих стосунках, булінгу, непорозумінь з батьками, насильства чи жорстокого поводження. 

Крім того, дорослі можуть проконсультуватися з психологами, юристами та соціальними працівниками щодо випадків порушення прав дитини. Наразі лінія працює у будні з 12:00 до 20:00.

  • 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного телефону) або 116 111 (з мобільного)

Також, ви можете звернутися за безкоштовною консультацією в об’єднання підлітків Східної Європи та Центральної Азії - Teenergizer. Ця організація безкоштовно та анонімно надає онлайн-консультації, завдяки яким можна отримати професійну допомогу від психологів та консультантів щодо будь-яких запитань: булінгу у школі, конфліктів з батьками, хвилювання щодо сексу, стресу перед іспитами, а також підтримку щодо виявленого ВІЛ-позитивного статусу.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04