Останні новини

На вулиці Бабеля з'явилося стихійне звалище

На вулиці Бабеля утворилося велике звалище сміття. Щоб вирішити дану проблему, місцеві жителі написали в Єдиний центр звернень громадян.

Про це стало відомо з сайту ЄЦЗГ.

За словами одеситів, на приватний сектор і військову частину встановлені всього два сміттєвих контейнера, в слідстві чого в районі будинків № 36 і 34 утворилося стихійне звалище.

"Будь ласка, відреагуйте на ситуацію з звалищем сміття в районі будівель за адресою Бабеля, 34 і 36 (Малиновський район). Там виставлені всього два контейнера для збору сміття, які обслуговують прилеглий приватний сектор і військову частину. Їх вкрай недостатньо і вони переповнюються вже в день вивезення сміття. В зв'язку з цим, в даному районі утворилося велике звалище. Прошу Вас, вплинути на цю ситуацію шляхом вивезення існуючого сміття, а також встановити додаткові контейнери для збору ТПВ, щоб уникнути повторення. Заздалегідь вдячний за відповідь", - пишуть в зверненні.

У відповідь одесити отримали відмову у розгляді, яку аргументували анонімністю автора.

"Оскільки Вами не дотримано вимог до звернення, що подається, згідно ст.5 Закону України "Про звернення громадян", ви не вказали свою адресу проживання, дане звернення вважається анонімним і, згідно зі ст. 8 ЗУ "Про звернення громадян", розгляду не підлягає. Звертаємо Вашу увагу, що дана інформація не є офіційною відповіддю, а несе інформативний характер", - написали в центрі.

Скарга вже відправлена ​​у архів.

Без названия (3).jpg

Фото: Єдиний центр звернень громадян

Без названия.jpg

Фото: Єдиний центр звернень громадян

Без названия (2).jpg

Фото: Єдиний центр звернень громадян

Без названия (1).jpg

Фото: Єдиний центр звернень громадян

Нагадаємо, одеська мерія заявила про намір забудувати багатоповерхівками територію промзони. Мова йде про будівництво в районі вулиць Промислової, Хімічної, Грушевського і Плієва.

Вийти в ефір
02.12