Останні новини

На вулиці Академічній горів гуртожиток: всіх студентів евакуювали

Близько шостої вечора на вулиці Академічній запалала одна з кімнат в гуртожитку Юридичної академії. На місце швидко виїхали рятувальники і загасили пожежу. 

Про це повідомляє кореспондентка Odesa Live Ольга Садомова.  

“Дуже оперативно приїхали пожежники, буквально за 5-7 хвилин. Тільки як почули від студентів крики: "пожежа, горимо", викликали пожежників. Наразі пожежу вже загасили, вогню немає, диму також. Як бачимо машини стоять, а студентів екстрено евакуювали донизу. Наразі всі знаходяться біля гуртожитку і чекають на з'ясування обставин. Постраждалих немає”, - розповіла Ольга Садомова. 

За словами декана факультету студенти відразу намагались загасити пожежу власними силами, але не змогли впоратися. Вогонь розгорівся в кімнаті, де в цей час були відсутні учні. На даний час студенти евакуйовані, вони знаходяться на вулиці, вирішується питання їх тимчасового відселення до інших гуртожитків.  

Нагадаємо, що за 11 місяців поточного року в Одеській області відбулося понад 1200 пожеж в житловому секторі. Тільки протягом останнього місяця рятувальники гасили 84 пожежі. 

Вийти в ефір
01.12