Останні новини

На стилі навіть вдома: як правильно одягатися, якщо ти працюєш дистанційно

Під час пандемії COVID-19 багато підприємців та працівників переходять на дистанційну роботу. Проте навіть у такому режимі важливо підтримувати правильний розклад дня, тому стиль відіграє важливу роль.

Про це повідомляє Odesa Live.

Щоб встановити межі між роботою та відпочинком, ваш наряд повинен поєднувати в собі комфорт і відповідати конкретному приводу. Те, що ви носите, може впливати на ваше мислення, загальну продуктивність і емоційний стан.

Готуємося до важливих зустрічей

Якщо у порядку денному є хоча-б одна розмова по відеозв'язку, то ви повинні виглядати доречно, але при цьому відчувати себе комфортно. Радимо одягнути вільний верх, білу футболку або сорочку, зручні еластичні джинси або штани.

1.jpg

Мій дім - моя фортеця

Якщо ви не плануєте виходити з дому весь день, комфорт може бути в пріоритеті. У такому випадку сміливо одягайте затишні комплекти, трикотажні сукні, джинси стрейч, футболки та светри в поєднанні зі зручною взуттям.

2-1.jpg

Робота в "екстреному режимі"

Великий обсяг роботи в поєднанні з диваном замість офісного столу вимагає стилю, що надихатиме. Радимо вибрати вільні штани або шорти, структурований верх, зручне взуття, улюблені аксесуари та прикраси.

2e5299c6f13f36afa6883032a613c986.jpg

Нагадаємо:

Вийти в ефір
30.11