Останні новини

На щастя веганам: в Україні стартує продаж рослинного фаршу

Українська компанія Eat Me At запустила в продаж фарш з рослинного м'яса власного виробництва. Перший подібний вітчизняний продукт на ринку коштуватиме майже в шість разів дорожче фаршу з курятини

Про це повідомляє "Маяк".

Рослинне м'ясо складається з соєвого протеїну, соняшникової та кокосової олії, картопляного білка, дріжджових екстрактів і концентрованого соку буряка. У складі також вказані барвники, сіль, натуральні ароматизатори, метилцелюлоза і питна вода. М'ясо містить вітаміни групи B, D і залізо, отримане з грибів. Eat Me At стверджує, що смак рослинного м'яса ідентичний натуральному.

В одній упаковці - 350 грамів фаршу, вона коштує 160 гривень. З рослинного фаршу можна приготувати бургери, тако, лазанью, котлети, фрикадельки та інші страви.

Український рослинний фарш почали розробляти у 2018 році після вивчення продукції американського виробництва. Eat Me At на місцевому ринку доведеться конкурувати з найбільшим виробником рослинного м'яса з США Beyond Meat. Компанія зайшла в Україну торік.

Фото: Eat Me At

Нагадаємо, 30 вересня на 11-у Одеському кінофестивалі відбудеться показ фільму-антиутопії "Номери" спільного виробництва України, Чехії, Польщі та Франції. Кіно створено за мотивами однойменної п'єси Олега Сенцова, написаної в 2011 році.

Вийти в ефір