Останні новини

На сайті президента Зеленського з'явилася петиція з вимогою відмінити “карантин вихідного дня”: документ вже набрав більше третини голосів

Обурені введенням “карантину вихідного дня” підприємці на сайті президента України Володимира Зеленського написали петицію в якій вимагають скасувати рішення уряду. Тільки за перші дні звернення зібрало 10967 голосів. 

Про це стало відомо з електронного документу на сайті Офісу президента України

На думку авторів петиції “карантин вихідного дня значно погіршить фінансовий стан підприємців, а ефект від його введення не позначиться на зменшенні кількості хворих COVID-19. Свої міркування представники малого та середнього бізнесу висловили наступним чином: 

“Громадськість, представники бізнесу та експерти ринку висловлюють категоричний протест ініціативі введення «карантину вихідного дня» та вимагають:

1. Не вводити в дію карантин вихідного дня, а в разі його введення скасувати!

2. Скасувати в Києві та інших містах, центрах України заборону на здійснення підприємницької діяльності як в цілому так і з обмеженням часу.

3. При прийнятті законодавчих та нормативних актів суворо дотримуватись Конституційних гарантій на підприємницьку діяльність, працю, соціальний захист та гарантій на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади.

4. Проводити консультації з громадськістю та представниками бізнесу кожного разу та з усіх питань щодо формування та реалізації державної політики згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010, зокрема щодо встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів, врахування органами виконавчої влади у своїй роботі пропозицій громадськості та бізнесу для розв’язання суспільно значущих проблем”. 

Віддати свій голос за петицію можна на сайті Офісу президента України за посиланням

Нагадаємо, Odesa Live розбирався як ініціатива МОЗ зашкодить бізнесу і чи допоможе вона боротися з пандемією. Також повідомлялося, що “Епіцентр” вводить 72-годинну п'ятницю в обхід карантину, на що різко відреагував голова МОЗ Максим Степанов.  Вийти в ефір
05.12