Останні новини

На позачерговій сесії в Южному вирішили долю спортивного комплексу "Олімп" - Оперштаб

На наступному засідання запросили представників Фонду держмайна.

У середу, 31 березня, у Южному відбулась позачергова сесія міської ради, на якій депутати вирішували долю ФСК “Олімп”. Так, було одноголосно вирішено передати спорткомплекс у комунальну власність без його розділення.

Про це повідомляє ведучий Оперативного штабу Odesa Live Дмитро Богомолов.

Читайте також: Майже 4 мільярди гривень - реконструкція Одеського аеропорту знову стала дорожче

олімп.jpg

Фото: ФСК "Олімп"

У березні цього року мешканці Южного звернулись до президента України із проханням врятувати один з найкращих спортивних комплексів в країні. Справа в тому, що власник об’єкта - Фонд державного майна та керівництво Одеського припортового заводу вирішили розділити його на окремі підрозділи. Проте це рішення ставить під загрозу функціонування закладу, де проводили змагання і тренувальні збори всіх рівнів. 

олімп,.png

Фото: ФБУ

Територіальна громада Южного запропонувала прийняти “Олімп” з державної у комунальну власність, щоб зберегти його цілісність.

“ФСК “Олімп” - спортивний комплекс, який не має аналогів в Україні, і є одним з кращих в Європі, в залах якого щорічно з 2004 по теперішній час відбуваються ігри Чемпіонату, Кубка України, міжнародні змагання. Готель “Еллада” є невід'ємною і важливою складовою спорткомплексу. Розміщення команд спортсменів в готелі, який з'єднаний із спорткомплексом, дозволяє проводити весь комплекс підготовчих процедур і не витрачати час на переїзд від місця проживання до місця змагання”, - йдеться у зверненні місцевих до Володимира Зеленського.

олімп

Фото: скріншот Odesa Live 

31 березня у Южному було вирішено провести позачергову сесію міської ради, щоб вирішити майбутнє цієї ділянки. На засідання всі депутати вирішили ініціювати передачу спорткомплексу без його ділення. Також вони планують провести експертизу, яка доведе, що його не можна розділяти на окремі об’єкти.

“Міська рада була змушена прийняти рішення про передачу цілісного комплексу у комунальну власність. Це не просто бажання міста. Якщо сьогодні держмайно почне ділити комплекс, це його знищить. За оцінкою технічних спеціалістів, це неможливо. Треба йти законним шляхом: замовити технічну оцінку, перевірити комплекс, провести інвентаризацію. Тільки тоді місто зможе приймати комплекс як єдине ціле”, - розповідає депутат Южненської міської ради та президент Одеської міської федерації баскетболу Сергій Назаренко.

олімпФото: скріншот Odesa Live 

Також відомо, що на наступній сесії будуть присутні представники центрального апарату Фонду держмайна, які після отримання експертизи зможуть змінити своє рішення. Місцева влада вважає, що ділення ділянки знищить будь-яку цінність спорткомплексу.

“Спорткомплекс та готель проєктувались так, щоб знаходитись на одній ділянці. Розділення мережі спричинить й ділення ділянки землі. Ніхто з депутатів не підтримав таке рішення. Ми проголосували за передачу спорткомплексу до комунальної власності й замовили експертизу, яка підтвердить факт того, що розділити його не можна. Ми запросимо представника центрального апарату фонду держмайна на наступну сесію, щоб дізнатись, до чого так поспішати з таким рішенням. Вже приїжджав представник держмайна й ознайомився з об’єктом. У нього було позитивне враження щодо збереження комплексу”, - додає депутат Южненської міської ради Віталій Розмариця.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04