Останні новини

На пляжі “Дельфін” водолази розчищають морське дно від уламків танкера “Delfi”

Чистку проводять тільки до хвилеріза - в зоні відповідальності.

Одеське узбережжя готують до курортного сезону. На пляжі “Дельфін” співробітники міської рятувально-водолазної служби розчищають морське дно від небезпечних металевих уламків танкера “Delfi”.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на 048.ua.

Читайте також: Документів немає, а техніка - є - у Приморському районі невідомі зносять будівлю

"Наша служба проводила всі фази і брала участь в житті "Delfi" від початку порятунку екіпажу. Потім ми брали участь в огляді самого" Delfi "на предмет порушення його цілісності. У його підйомі й ось настав момент, коли ми стали вичищати всі непотрібні речі від нього", - розповів начальник водолазних робіт Ігор Ічанський.

Водолази 2.jpg

Фото: 048

Крім небезпечних металевих частин затонулого танкера, на морському дні часто знаходять різного роду сміття, серед яких особливу небезпеку несуть уламки скла, які можуть стати причиною зіпсованого відпочинку та візиту до лікаря.

Водолази.jpg

Фото: 048

"За розпорядженням мера водолазна група приступила до доочищення, скажімо так, предметів, які загрожують життю і здоров'ю відпочивальників. Найбільші сегменти забрали при підйомі" Delfi ", а ось дрібниці ми шукаємо металодетекторами. Це десь четвертий або п'ятий день, коли ми тут працюємо. Залишилося там від 10 до 15 відсотків металу", - пояснив водолаз.

Варто зазначити, що чистку дна проводять тільки до хвилеріза - в зоні відповідальності. Рятувальники шукають за допомогою металодетектора частини судна, розмивають їх спеціальним пристроєм і підіймають на поверхню за допомогою надувних понтонів.

Водолази 3.jpg

Фото: 048

"Нашим водолазним підрозділом щороку проводяться водолазні обстеження. Суть полягає у вилученні небезпечних предметів для забезпечення безпеки відпочивальників", - додав заступник начальника служби Володимир Левицький.

За його словами, головне завдання служби забезпечити комфортне і безпечне прибування городян і туристів на одеських комунальних пляжах.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05