Останні новини

На підтримку малого бізнесу виділили майже 3 мільярда гривень - хто може отримати допомогу

Бажаючим отримати компенсацію потрібно подати заявку протягом 1 місяця з моменту введення карантину.

У 2021 році в Україні на виплату підприємцям матеріальної допомоги під час посилених карантинних обмежень направили 2,9 мільярда гривень. Так, додаткові кошти зможуть отримати 362,5 тисяч українців.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Федерації профспілок України.

Читайте також: “Трішечки” заборгували - порт Рені виплатив працівникам майже 800 тисяч гривень заробітної плати

документ

Фото: СПО об'єднань профспілок

Міністерство соціальної політики України ухвалило проєкт постанови Кабміну про виплату фізичним особам, а саме підприємцям та найманим працівникам одноразової компенсації у розмірі 8 тисяч гривень під час посилених карантинних обмежень. На матеріальну допомогу українцям планують виділити 2,9 мільярда гривень.

Відомо, що гроші перераховувати буде Мінсоцполітики на окремий рахунок Пенсійного фонду. Вказану суму зможуть отримати тільки ФОПи та наймані працівники підприємств, які залишились без заробітку під час карантину. Гроші також будуть спрямовані у регіоні, де введенні посиленні обмеження через велику кількість випадків COVID-19. Всім бажаючим отримати компенсації слід подати заявки протягом 1 місяця з дня введення на території карантину.

документ

Фото: СПО об'єднань профспілок

документ

Фото: СПО об'єднань профспілок

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04