Останні новини

На одному диханні: "Хімік" за 110 хвилин розгромив двох суперників по українській Суперлізі

Южненський жіночий волейбольний клуб “Хімік” впевнено розпочав новий сезон української Суперліги. Цього року істотно змінена формула проведення турніру: відразу кілька команд з'їжджаються в декількох містах, де проводять не по два матчі з тим же суперником, а поєдинки з різними опонентами.

Про це передає інтернет видання Odessa Online

"Хімік" стартував в Кам'янському. У першому поєдинку чемпіонки України без проблем розібралися з чернігівським "Університетом-ШВСМ" - 3: 0 (25: 7, 25:13, 25:10). Найрезультативнішою волейболісткою в складі южненський команди стала Юлія Бойко, за дві партії набрала одинадцять очок.

Другий матч також вийшов для підопічних Євгена Ніколаєва нескладним - ті ж 3: 0, але вже над новачком Суперліги - “Полтавчанка” (25:17, 25:14, 25:12). У цій зустрічі кращим снайпером стала Оксана Яковчук (13 очок). Що цікаво, для двох розгромних перемог “Хіміку” знадобилося в цілому всього 110 хвилин (53 + 57).

Що цікаво, для двох розгромних перемог «Хіміку» знадобилося в цілому всього 110 хвилин (53 + 57). А ось в наступному турі южненок чекає перше серйозне випробування в сезоні - 18 вересень до них в гості приїде супер амбіційні і помітно посилившийся “Прометей” з Кам'янського, який, нагадаємо, також буде суперником “Хіміка” в кваліфікації Ліги чемпіонів. Буде цікаво!

Нагадаємо, Одеський ФК "Чорноморець" представив сімох новачків і нову ігрову форму. Напередодні ФК провів відкрите тренування на стадіоні в парку Шевченка, яка транслювалася в прямому ефірі на клубному каналі в YouTube, а також провів презентацію новачків і нової ігрової форми.