Останні новини

На один крок ближче до Європи: Кабмін встановив нові стандарти якості палива

На засіданні уряду, 24 вересня, Кабінет Міністрів України прийняв, розроблену Міністерством енергетики, постанову, що вносить зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Це має наблизити український ринок палива до європейського законодавства. 

Про це повідомили у пресслужбі Кабінету Міністрів України

“Проект постанови розроблено Міністерством енергетики з метою імплементації директив Європейського Союзу”, - зазначила в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець.

Зміни сприятимуть спрощенню ведення господарської діяльності на вітчизняному ринку нафтопродуктів, збільшать конкурентоздатність вітчизняних палив на європейських ринках.

Зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, зокрема, стосуються:

  • встановлення чітких норм вмісту сірки в рідких паливах, які використовуються на території України;
  • уточнення та введення нових термінів та визначень, що дозволить уникнути різного тлумачення положень Технічного регламенту.

Постанова дозволить створити належні умови для виконання Україною вимог щодо дотримання європейських норм викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від використання нафтопродуктів.

Нагадаємо, одеський благодійний фонд “Генофонд майбутнього” встановив спеціалізовані бокси для збору кришечок. Їх можна знайти біля бювету в парку Перемоги й біля житлового комплексу “Сьоме небо”.


Вийти в ефір