Останні новини

На одеському пляжі під колишнім санаторієм "Росія" поновилося будівництво висотного яхт-клубу

Журналістам Odesa Live вдалося зафільмувати, як невідомі особи господарюють на території.

В Одесі на пляжі під колишнім санаторієм "Росія" активізувалися будівельні роботи. На тамтешній ділянці запрацювала будівельна техніка і з'явилися робітники.

Про це повідомляє журналістка Odesa Live Юлія Виноградова.

Читайте також: В Одесі за допомогою юридичної афери намагаються привласнити університет зв’язку

На інформаційному стенді об'єкту будівництва вказано, що у лютому 2020 року замовник ТОВ "Варда плюс" зареєстрував повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. При цьому, на стенді також вказані терміни початку і завершення всього будівництва: IV квартал 2019 року - I квартал 2023 року. Генеральний підрядник - ТОВ "БК "Авра", а проектувальник - ТОВ "Конмар". 

Будівництво.jpeg

Відомо, що 18 березня Верховний суд задовольнив скаргу забудовника, відмінивши міру забезпечення позову і фактично розблоковував будівництво. Тим часом, в Одеському окружному адміністративному суді справа про будівництво яхт-клубу все ще розглядається. Чергове засідання заплановане на 19 квітня. 

Позов подав перший заступник прокурора Одеської області, який намагається оскаржити виданий у вересні 2019 року міським ДАБК дозвіл на будівництво яхт-клубу (ОД 112192452146 від 02.09.2019). Поки тривають суди, ще один інформаційний стенд з'явився на північній частині, де той же замовник ТОВ "Варда плюс" збирається виконати благоустрій території і побудувати схил до моря. 

Підставою для проведення робіт вказано неіснуюче рішення Одеської міськради №596 від 01 березня 2021 року. Цього дня депутати не збиралися, а номер "рішення" не відповідає встановленій формі. 

Пляж.jpeg

Додамо, два роки тому Одеська міськрада передала 68 соток землі на цьому схилі в оренду ТОВ "Варда плюс". Свого часу фірма позичила 2 мільйони гривень обласній організації фізкультурно-спортивного об'єднання "Динамо України". У якості застави виступали дві кам'яні будівлі, туалет, навіси, альтанка і мощення. "Динамо" гроші не повернула і компанія забрала нерухомість, а потім оформила земельну ділянку. Змінено було цільове призначення землі - з "експлуатації і обслуговування нежитлових будівель яхт-клубу і рятувальної станції" на "будівництво і обслуговування об'єктів рекреаційного призначення". 

ТОВ "Варда плюс" належить бізнесмену з Німеччини Максу Вегнеру. 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04