Останні новини

На Одещині зареєстрували 168 нових випадків - COVID-статистика області та України 4 травня

Минулого дня виявили на 25 випадків менше.

Станом на ранок 4 травня в Одеській області виявили 168 нових випадків захворювання COVID-19. З початку пандемії у нашому регіоні лабораторно підтвердили діагноз у 134 721 мешканця.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на МОЗ

Читайте також: Другу дозу вакцини від COVID-19 отримали ще 30 українців, п'ять областей досі не щеплювали

Зараз в Одеській області хворіють на коронавірус 29 310 осіб. На щастя, цього дня не зареєстровано померлих від ускладнень викликаних COVID-19.

В Україні виявили 2 472 нових хворих на COVID-19, у 166 випадках хвороба закінчилась смертю. Наразі продовжують хворіти 353 864 особи.

Нагадаємо:

  • Згідно з результатами всеукраїнського опитування Київського міжнародного інституту соціології в Україні перехворіли на COVID-19 щонайменше вдвічі більше людей, ніж за офіційною статистикою. Якщо враховувати громадян віком до 18 років, кількість незарахованих випадків може збільшитись. 
  • Працівник ЗС України перебував на лікуванні в міській інфекційній лікарні міста Одеси. Не дивлячись на реанімаційну терапію, стан здоров'я хворого погіршився після чого помер.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa LiveБекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05