Останні новини

На Одещині продовжують будівництво мосту через Сухий лиман. Відео

Роботи почали ще у 2016 році, але зупинили їх черед брак коштів.

З Одеси до Чорноморська продовжують будувати міст через Сухий лиман. На будівництві мостового переходу в селі Малодолинське на автомобільній дорозі М-27 Одеса - Чорноморськ підрядник вже зводить земляне полотно на підходах до мосту.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Укравтодору.

Читайте також: В Одесі перекрили Іванівський міст - як реконструюють та коли відкриють шляхопровід

міст

Фото: Укравтодор

Відомо, що ще у 2016 році було розпочато будівництво мостового переходу через Сухий лиман, проте згодом через недостатнє фінансування роботи зупинили. Тоді на ремонт планували витратити трохи більше 100 мільйонів гривень, проте зараз його вартість оцінюють у 244 мільйонів 805,5 тисяч гривень. За весь цей час на будівництво витратили 130 мільйонів гривень з державного бюджету.

міст

Фото: Укравтодор

І вже у 2021 році завдяки проєкту “Велике будівництво” на Одещині знову почали роботи із створення мосту з Одеси до Чорноморська. Підрядник зводить земляне полотно на підходах до мосту. У наявних геологічних умовах влаштований земляний насип потребує значного проміжку часу для консолідації та стабілізації. Це приблизно 6-7 місяців на висоту насипу до 1,5 м.

"Відновити масштабний проєкт дозволила програма Президента України “Велике будівництво” у вересні 2020 року. Будований міст матиме довжину 100 метрів, а підходи до нього – 600. Ширина проїзної частини становитиме 7,5 м, висота підмостового габариту – 4 м”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04