Останні новини

На Одещині немає “індійського” штаму COVID-19 - головний санітарний лікар області

В Одеській області регулярно відправляють зразки на дослідження у Київ.

У деяких ЗМІ з’явилася інформація про те, що в Одеській області виявили “індійський” штам COVID-19. Однак, головний санітарний лікар регіону Віталій Гончаров спростував це. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Odessa.online

Читайте також: В Одесі від ускладнень викликаних COVID-19 помер український військовий

29 квітня на деяких регіональних сайтах поширився фейк про те, що на Одещині вже знайшли так званий “індійський” штам коронавірусу. Деякі видання навіть посилалися на головного санітарного лікаря Одещини - Віталія Гончарова. Він же цю інформацію спростував. 

За словами Гончарова, станом на сьогодні в регіоні фіксують випадки звичайного і “британського” штамів коронавірусу. Невпізнаних зразків вірусу поки немає. 

“Це недостовірна інформація. На брифінгу я повідомив про те, що ми відправили один зі зразків вірусу на дослідження в київську лабораторію. Причому ми це робимо регулярно з метою збору відомостей про циркуляцію штамів COVID-19 в регіоні. Жодного невідомого або нового, або “індійського” штаму не виявлено”, - пояснив Гончаров.

Нагадаємо: 

  • Станом на ранок 4 травня в Одеській області виявили 168 нових випадків захворювання COVID-19. З початку пандемії у нашому регіоні лабораторно підтвердили діагноз у 134 721 мешканця.
  • Голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан попередив, що Україну не омине "індійський" штам коронавірусу. Наразі цей він циркулює в Індії та Туреччині.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa LiveБекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05