Останні новини

На Одещині три дівчини щедрували до опівночі: поліцейські закликають батьків контролювати дозвілля дітей

13 січня у Подільському районі три дівчинки пішли щедрувати, а після цього не виходили на зв'язок.

13 січня у Подільському районі три дівчинки пішли щедрувати, а після цього не виходили на зв'язок. Про зникнення наймолодшої, 11-річної дитини, в поліцію повідомила її бабуся, а от щодо двох її подружок 13-ти та 14-ти років правоохоронці дізналися вже в ході пошуків.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ГУНП в Одеській області.

Дівчат шукали більше п'яти годин поліцейські та небайдужі громадяни. Вже після опівночі їх помітив на вулиці Соборній водій автобуса локомотивного депо та довіз до чергової частини.

“Двоє дівчаток приїхали до райцентру з сусіднього села і самостійно збиралися йти додому. На щастя, протиправних дій щодо жодної дитини скоєно не було, але ми пояснили їм, до яких загрозливих наслідків могла призвести їхня необдумана поведінка”, - розповів начальник Подільського районного управління поліції Олександр Ноздратенко.

пішли щедрувати і зникли

Фото: ГУНП в Одеській області

На дорослих, які опікуються дівчатками, чекає адміністративна відповідальність за неналежне виконання своїх обов'язків щодо виховання дітей. Правоохоронці закликають батьків контролювати дозвілля дітей та тримати зв'язок протягом дня. 

“Привчайте дітей повідомляти вам, де та з ким вони гуляють, коли планують повертатися додому. А у разі потреби негайно звертайтеся до поліції на номер “102”, - резюмували у поліції. 

Нагадаємо: