Останні новини

На Одещині браконьєри почали відстрілювати рідкісних птахів - еколог

На браконьєрів склали віповідний протокол

На Одещині 9 січня в національному природньому парку "Тузлівські лимани" активізувалися браконьєри. Чоловіки маскуються в очереті і відстрілюють рідкісних птахів.

Про таке повідомив Odesa Live з посиланням на сторінку у Facebook еколога Івана Русєва.

За його словами, так від куль мисливців загинули рідкісні у Причорноморській природі сірі гусаки.

"Дивлюся в бінокль і бачу, як вдалині летять два сірі гусаки, що вже стали рідкісним явищем в нашій Причорноморській природі. У цей час відбувається вже формування пар у молодих птахів і незабаром вони мають гніздитися в цьому, ще не знищеному вандалами, місці нацпарку. І, раптом, гусаки різко змінюють маршрут, злітаючи вгору. Мабуть хтось їх точно розполохав. Дивлюся пильніше в бінокль і бачу, як з очеретів виходить людина з рушницею, потім ще один", - написав Іван Русєв. 

На щастя, браконьєрів вдалося спіймати й на них вже склали відповідний протокол. Ба більше - у місці, де чоловіки полювали, вдалося зібрати гільзи та трьох вже мертвих гусей.гусочка.jpg

вбиті гуси.jpg

гуси.jpg

наполювали.jpg

Фото: Ivan Rusev/Facebook

Нагадаємо, на Одещині упродовж минулого тижня, з 4-го по 10-те січня цього року надзвичайники врятували 3-х людей та ліквідували 55 пожеж. Загалом же від початку тижня вони зареєстрували 134 надзвичайні події.