Останні новини

На Одещині вже другий міський голова підписав Кодекс етичної поведінки під час місцевих виборів

Громадянська мережа "Опора" надіслала 17 міським головами Одеської області листи із пропозицією підписати Кодекс етичної поведінки під час місцевих виборів. Другим підписантом став Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, повідомили у пресслужбі "Опори".

Про це повідомляє пресслужба громадської мережі ОПОРА

Таким чином, міський голова взяв на себе зобов’язання дотримуватися положень Кодексу поведінки посадових осіб та державних службовців під час виборчого процесу.

У документі містяться основні етичні вимоги до поведінки посадових осіб та державних службовців під час виборчого процесу з метою уникнення дій, що можуть класифікуватися як зловживання адміністративним ресурсом. 

“Я не буду застосовувати у своїх цілях чи інтересах інших кандидатів та партій адміністративний ресурс під час місцевих виборів 2020 року. Я утримаюсь, зокрема, від використання службової інформації в політичних цілях; залучення підлеглих до передвиборчої агітації; використання офіційних заходів, пов’язаних із виконанням службових повноважень для виборчих цілей; ініціювання і запровадження під час виборчої кампанії нових чи додаткових пільга та інших соціальних виплат тощо”, - йдеться у підписаному документі.

Крім того, наразі міський голова пішов у відпустку на період виборчої кампанії.

Раніше Кодекс підтримав Ренійський міський голова Ігор Плєхов.

Нагадаємо, мешканці Одеси зможуть перевірити своє включення у списки виборців онлайн, або в одній із районних адміністрацій. Зробити це можна до 25 жовтня.

Вийти в ефір