Останні новини

На Одещині правоохоронці перевіряли родини на умови проживання неповнолітніх

В Одеській області правоохоронці провели превентивні заходи стосовно перевірки умов життя неповнолітніх. Вони долучили представників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та представників сільських, селищних і міських рад.

Про це повідомляє ГУ НП в Одеській області.

У Лиманському районі посадовці перевірили родини в селах Візирка, Шевченків Кут та Доброслав. Загалом у них виховуються сімнадцятеро дітлахів. У ході перевірки стало відомо, що більшість батьків відповідально ставиться до своїх обов’язків по догляду за дітьми. За їх словами, попри незначні доходи забезпечує їх належними житлово-побутовими умовами. 

“Однак у двох сім’ях ситуація з умовами для розвитку малечі залишає бажати кращого”, - розповідає старша інспекторка ювенальної превенції Лиманського відділу поліції Олена Пастернак.  

Наприклад, одна мати-одиначка виховує чотирьох дітей віком від трьох до десяти років. Її попередили про свій обов’язок навести вдома лад, аби малі жили в чистоті та порядку. 

“У подружжя, з яким вже велася мова про позбавлення батьківських прав через згубні звички, пов’язані з вживанням алкогольних напоїв, та антисоціальний спосіб життя, цього разу дітей вилучили та тимчасово передали бабусі. Їх остаточний соціальний статус буде вирішений на комісії з питань захисту прав дітей місцевого виконавчого комітету”, - пишуть вони.

Поліцейські закликають громадян, які мають інформацію стосовно дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, не бути байдужими та повідомляти про них до правоохоронних органів на спецлінію “102”.

be33667d-4234-450d-960c-81c1d2acc975.jpg

Фото: ГУ НП в Одеській області

Нагадаємо:

Вийти в ефір
04.12