Останні новини

На Молдаванці змінять рух громадського транспорту через реконструкцію скверу: схема маршруту

З п’ятниці, 13 листопада, і до завершення робіт на Молдаванці змінять рух громадського транспорту. Це пов’язано з початком проведення робіт з реконструкції Олексіївського скверу і ремонту трамвайної колії маршруту № 12. 

Про це повідомляє пресслужба КП "Одесміськелектротранс" на своїй сторінці у Facebook. 

Внесені наступні зміни тимчасового характеру в схеми руху міського громадського транспорту загального користування:

  • Робота трамвайного маршруту №12 організована за скороченою схемою: Херсонський сквер - Тираспольська площа - вул. Тираспольська - вул. Старопортофранківська - вул. Новощепной ряд - вул. Преображенська - Херсонський сквер - Слобідської ринок - Херсонський сквер;
  • Організована робота автобуса з тимчасового автобусного маршруту № 12-т: вул. Степова - вул. Олексіївська - вул. Адмірала Лазарєва - вул. Мечникова - вул. Пантелеймонівська - вул. Старопортофранківська (кінцева); в зворотному напрямку: вул. Старопортофранківська - вул. Болгарська - вул. Мечникова - вул. Адмірала Лазарєва - Олексіївський сквер - вул. Степова (кінцева).

photo_2020-11-12_13-48-34.jpg

Фото: ЖКГ Одеса

Нагадаємо:

  • На Одеській митниці загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій у зоні діяльності Держмитслужби за січень-жовтень цього року склав 448,6 мільярда гривень, з них експорт – 315,3 мільярда гривень, а імпорт – 133,3 мільярда гривень.
  • 11 листопада мережа ТЦ "Епіцентр" у Fecebook повідомила про свої плани, не дивлячись на карантин, працювати у вихідні. На це різко відреагував голова МОЗ України Максим Степанов, який закликав керівництво гіпермаркету відвідати разом із ним "ковідну" реанімацію. Також він закликав уряд на це відреагувати.

Вийти в ефір
02.12