Останні новини

На Миколаївщині СБУ викрила вивезення обладнання для військових кораблів РФ

У п’ятницю, 13 листопада, стало відомо, що контррозвідка Служби безпеки України викрила та не допустила вивезення обладнання для військових кораблів. Йдеться про газотурбінну продукцію, яка була потрібна для ВМФ Російської Федерації.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Представники місцевої комерційної структури спільно з громадянином Росії планували нелегально переправити за кордон продукцію одного з державних підприємств. Це було потрібно для проведення випробувань газотурбінних двигунів, що експлуатуються на військових кораблях РФ.

“Під час слідчих дій правоохоронці вилучили у фігурантів підготовлене для нелегального експорту технологічне обладнання, а також документальні матеріали із доказами протиправної діяльності”, - пишуть вони. 

Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності винних осіб.

“Заходи з викриття оборудки проводились спільно з Головним управлінням Національної поліції в Миколаївської області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Миколаївського гарнізону”, - резюмували у поліції.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
02.12