Останні новини

На Колонтаївській продовжують будівництво небезпечної для сусідніх будинків висотки

В Одесі продовжується будівництво на вулиці Колонтаївській, 14а, попри те, що ще в липні у забудовника не було всіх необхідних документів. Її почали зводити як реконструкцію будівлі, і тепер між 2-х і 3-х поверховими будинками з'явиться висотка, яка вже загрожує їх цілісності.

Про це повідомляє одеський активіст Дем’ян Ганул на сторінці у Facebook.

Там вже почали розпродувати квартири площею від 25 м². Саме цьому майбутня висотка має назву ЖК "Smart Hall". Будівництво досі перебуває в "чорному списку" ДАБІ Одеської міської ради.

Зазначимо, будівельники викопали котлован і створили там підвал. Частина підпірних елементів будівлі були приєднані до огороджувальних конструкцій сусідніх будинків, що і могло викликати їх крен.

Забудовником є компанія ТОВ "Юрафіра-Буд", вона і розробляла проєкт будівлі. Замовником будівництва є інша фірма - ТОВ "Проєкт Ініціатива Груп". Володіють цими компаніями одні та ті ж люди: Леонід і Ірина Чефтелевіч.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F100008870020776%2Fvideos%2F2433140780324899%2F&show_text=0&width=267" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Відео: Дем'ян Ганул / Facebook

Нагадаємо, спеціалістами архітектурної інспекції під час перевірок було встановлено, що в місті за тиждень відбулось 27 будівельних робіт без належних документів. Найбільша кількість в Приморському районі - 9 штук.

Вийти в ефір