Останні новини

На Добровольського у захаращеній квартирі сталася пожежа - місцеві винуватять "Плюшкіна"

Керуюча компанія, яка обслуговує будинок відмовила у допомозі.

На Добровольського, 99 сталася пожежа. Загоряння виникло внаслідок того, що один з сусідів нелегально підключився до мережі електропостачання, що викликало замикання. У своій квартирі він тримав величезну купу мотлоху, який і загорівся. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на голову Одеської міської організації політичної партії “ДемАльянс” Юрія Дяченка

Читайте також: У Малиновському районі внаслідок пожежі 91-річній чоловік отримав 90% опіків тіла

Сусіда, який винен у пожежі, називають “Плюшкіним”, на честь відомого персонажа поеми Миколи Гоголя “Метрві Душі”, адже у нього в квартирі справжній безлад. Через замикання мотлох, який він роками збирав, і загорівся. 

Для того аби загасити загоряння, рятувальникам довелося заливати 5 поверхів водою, що завдало матеріальної шкоди жителям будинку. Крім того, “Плюшкін” сам ледь не задихнувся від чадного газу. 

Після такого постраждалі від пожежі вирішили, що необхідно “допомогти” своєму сусіду розгребти мотлох, який він так ретельно накопичував роками. А для того щоб довго не ходити вгору та вниз, вони викидали непотріб просто з вікна. З “Плюшкіним” провели бесіду щоб він не перешкоджав, оскільки на той час в квартирі щось жевріло. 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdeachenko%2Fvideos%2F4075556179170343%2F&show_text=false&width=357" width="357" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

На місце події приїхали правоохоронці, для того щоб скласти адміністративний протокол у зв'язку з відео в соцмережах, на якому видно, як речі викидають з вікна. Але до приїзду поліції люди зрозуміли, що простіше мотлох виносити. 

Хлам 1.jpg

Фото: Facebook Юрий Дьяченко

Жителі звернулися за допомогою в КК “Суворовський”, яка обслуговує даний будинок, щоб організувати вивіз сміття після такого “прибирання”. Однак, мешканцям сказали розбиратися самостійно. Компанія не приїхала оцінювати збиток та навіть огороджувальної стрічки не натягнула.

Хлам 4.jpg

Фото: Facebook Юрий Дьяченко

Хлам 5.jpg

Фото: Facebook Юрий Дьяченко

За словами Дяченка в цьому будинку також не прибирається від мотлоху ні горище, ні підвал.

“Дах і проводку треба робити, міняти трубу опалення. В підвалі не прохідність труб на 50-80 відсотків - вже зашлаковані, Тому (жителі - ред.) навіть великий тариф платять, Вікон в підвалі немає, щури бігають по будинку. Необхідний капітальний ремонт електропроводки та щитків (заміна) в будинку, тому що вже були неодноразові спалахи від того, що іскрилося в щитках”, - розповів Дяченко. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05