ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 20:00
ЯВКА СТАНОМ НА 20:00
36,88 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
263

Останні новини

На честь доньки одеського емігранта буде встановлена пам’ятка у штаті Нью-Йорк

На честь легендарної судді Верховного Суду США та доньки одеського емігранта Рут Бейдер Гінзбург буде встановлена пам’ятка в Брукліні - місці її народження. Губернатор Штату Нью-Йорк збирає комісію для обговорення дизайну пам’ятки. 

Про це повідомляє офіційний сайт штату Нью-Йорк

В найближчі дні влада штату збере комісію, яка обговорить дизайн і місце розташування статуї в Нью-Йорку. До роботи над пам'ятником також привернуть місцевих художників.

Губернатор розповів, що на його думку, суддя Рут Бейдер Гінзбуг заслуговує на пам'ятник на її честь, завдяки її самовідданій роботі щодо захисту прав і свобод американців.

"Суддя Рут Бейдер Гінзбург самовіддано домагалася правди та справедливості у світі поділу, даючи голос беззвучним і піднімаючи настрій тим, кого відтиснули сили ненависті та байдужості. Як адвокат, юрист та професор, вона перевизначила гендерну рівність та громадянські права і забезпечила те, щоб Америка жила відповідно до своїх основоположних ідеалів - вона була монументальною фігурою рівності, і всі ми можемо погодитись, що вона заслуговує на пам'ятник на її честь", - зазначив губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо.

Суддя Гінзбург була призначена до Верховного суду президентом Клінтоном в 1993 році. Вона була другою жінкою, призначеною суддею і пропрацювала більше 27 років. Вона стала відомою захисницею гендерної рівності та прав жінок. Рут Бейдер Гінзбург народилася в 1933 році в родині Натана Бейдера, який емігрував з Одеси, коли та входила до складу Російської Імперії.

В 2018 році була знята біографічна художня стрічка про легендарну суддю. В драмі “За статевою ознакою” розповідалось про початок кар’єри Гінзбург як юриста, та перші перемоги у суді. 

Гінзбург померла увечері 18 вересня в оточенні своєї родини в своєму домі у Вашингтоні. Причиною смерті стали ускладнення, викликані метастатичним раком підшлункової залози.

Нагадаємо, в особливій майстерні в Одесі люди з аутизмом шиють еко-сумки. Їх усіх там називають студентами. Створили таку майстерню батьки дітей з особливими потребами й у такий спосіб, мають намір долучити їх до активного соціального життя. 

Вийти в ефір