Останні новини

На борту двоє українців: уряд Малайзії відмовив у допомозі судну з хворими на COVID-19 моряками

Судно стоїть в водах Малайзії, але у Сінгапурі відмовляються пускати його у внутрішні води, де моряки могли б отримати допомогу.

З 21 члена екіпажу судна “SFL Kate” у 8 осіб проявилися симптоми COVID-19, у них піднялася температура. Серед захворілих - два українці: старший механік і капітан. Судно стоїть в водах Малайзії, але у Сінгапурі відмовляються пускати його у внутрішні води, де моряки могли б отримати допомогу.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на “Радіо Свобода”.

За словами самих моряків, заразитися вони могли під час перебування корабля в Індонезії. Приймати судно відмовляються не тільки в Сінгапурі, а й в інших країнах, куди були відіслані звернення. Спочатку судно рухалося саме в Сінгапур, де мало отримати паливо і постачання, проте після повідомлення про хворобу воно отримало відмову.

Старший механік Валерій Григор'єв каже, що хворіє вже десять днів, пропив курс антибіотиків, проте краще не стало: самопочуття погане, температура, слабкість, пітливість. Іншому українському краще, високої температури немає. Григор'єв повідомив, що звернувся до Міністерства закордонних справ і в посольство України в Малайзії в ніч з 10 на 11 січня. З посольства з ним вже зв'язалися і пообіцяли посприяти тому, щоб хворі отримали допомогу.

Нагадаємо, в Одесі, 11 січня, на електронну адресу поліції надійшла стосовно замінування декількох об'єктів. Йдеться про міські клінічні лікарні № 8 та № 10 й Малиновський районний суд.