Останні новини

На 9-тій станції Великого Фонтану школярі висадили 40 дерев. Фото

Захід відбувся до 30-тої річниці Рішельєвського ліцею.

На вихідних активісти спільно з учнями та студентами навчальних закладів Одеси висадили 40 дерев на морських схилах 9-тої станції Великого Фонтану. Так, Юридична академія забезпечила крапельний полив, а Рішельєвський ліцей закупив саджанці.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку керівника організації "Зелений лист” Владислава Балінського у Facebook.

Читайте також: На Чкаловському пляжі активісти мітингували проти забудови узбережжя. Фото

дерева.jpg

Фото: Владислав Балінський

За словами Владислава Балинського, завдяки спільній роботі активісти змогли зробити місто трохи краще. На вихідних учні та випускники Рішельєвського ліцею спочатку закупили саджанці, а згодом висадили алею з 40 катальп за підтримки Міськзелентресту та організації “Зелений лист”. Також до процесу залучилась Юридична академія, яка забезпечила крапельний полив для рослин.

“Спільно з Рішельє́вським науковим ліцеєм (Семён Моргенштерн) , КП "Міськзелентрест", Національним університетом "Одеська юридична академія" НУ "ОЮА" , Ольгою Квасницькою і "Зеленим листом", висадили на схилах 9 ст. Великого Фонтану. Вчора тут була закладена алея на честь тридцятиріччя Рішельєвського ліцею”, - додає Балинський.

дерева,.jpg

Фото: Владислав Балінський

дерава..jpg

Фото: Владислав Балінський

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05