Останні новини

На 10-ій станції Фонтану не буде нової висотки - комунальники

Наразі там триває демонтаж незаконних комунікацій.

В.о. директора КП “Узбережжя Одеси" Лілія Головіна спростувала інформацію про будівництво висотки або самовільної реконструкції приміщень на 10-й станції Великого Фонтану. Наразі там відбуваються роботи по демонтажу незаконно розміщених комунікацій. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на слова в.о. директора КП “Узбережжя Одеси" Лілії Головіної в пресцентрі Odessit.

Читайте також: В Одесі продовжують ремонт на Бульварі Жванецького

“На 10 станції Великого Фонтану протягом декількох років пляж підтоплювало. В одному місці там утворювалося ціле озеро з стічних вод і люди писали скарги. Грунтові води стали відводити в новий люк, але підтоплення тривали. Тоді наші співробітники виїхали на місце і почали проводити розкопки, щоб виявити причину”, - зазначила Головіна. 

Вона розповіла, що в ході цих робіт були виявлені комунікації по всьому пляжу, прокладені без дозвільних документів. Після прийняття рішення їх демонтувати в КП “Узбережжя Одеси” отримали погодження у департаменті благоустрою та огородили ділянку парканом. Інакше при роботі важкої техніки могли постраждати відпочиваючі, в першу чергу, діти. 

“З боку піщаної зони ми спеціально встановили сітку-рабицю, щоб всі бачили відсутність будівництва. У ряді фейковий інформацій також писали, що там проводиться реконструкція існуючого об'єкта. Але ніякого об'єкта спочатку не було, так що реконструювати нічого. До того ж, наше комунальне підприємство не має повноважень для проведення будівництва та реконструкцій”, - пояснила Лілія Головіна.

Вона підкреслила, що до 1 квітня роботи планується завершити, привести територію в належний стан і зняти огорожу.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!