Останні новини

Минуле неможливо забути: одеситів просять розповісти про своїх рідних у роки Другої світової війни

П'ять авторів найбільш захоплюючих історій отримають подарунки та дипломи.

В Одесі організація “Хранителі часу онлайн” оголосила новий проєкт “Мої рідні у Другій світовій”. З 10 квітня до 9 травня всі бажаючі мають опублікувати реальні історії про своїх близьких, що відбувались з ними під час війни, щоб взяти участь у програмі.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку проєкту “Хранителі часу онлайн” у Facebook.

Читайте також: Ліні Костенко - 91 - легендарна українська письменниця святкує День народження

війна.jpg

Фото: Сільське життя

Друга Світова війна залишила слід у кожній українській родині. Зазвичай, учасники тих подій й досі не хочуть розповідати подробиці, а деякі довіряли свою правду тільки родичам, які мають передавати цю частину історії іншим. Саме тому в Одесі організація “Хранителі часу онлайн” вирішили почати збір розповідей “Мої рідні у Другій Світовій”.

Проєкт створили, щоб зберегти пам’ять, очистити минуле від білих плям й віддати шану рідним. Щоб взяти у ньому участь, треба:

  • З 10 квітня (День звільнення Одеси) по 8-9 травня (Дні Пам'яті та Примирення) необхідно опублікувати на своїй сторінці у Facebook реальні історії про своїх рідних і близьких людей, що відбувалися з ними під час Другої Світової війни;
  • Це повинні бути правдиві історії про ваших рідних будь-якого віку - від маленьких дітей до літніх людей обсягом не більше 300 слів;
  • Вказати реальні імена, прізвища, роки життя;
  • Використовувати можна старі і нові фото, в тому числі фото речей або документів;
  • Репост - в групі "Хранителі часу онлайн";
  • Треба поставити хештег (# другасвітова # родінаівійна # ріднітавійна # памятати).

історія

Фото: pexels.com

П'ять авторів найбільш захоплюючих історій отримають подарунки та дипломи від проекту "Хранителів часу онлайн". Обов'язково будуть враховуватися:

  • достовірність історії та її відповідність темі;
  • кількість лайків, репост;
  • коментарі читачів.

Нагадаємо:

 Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04