Останні новини

"Ми повинні працювати разом для захисту демократії": Україна очікує нових санкцій проти Росії від США

Україна хоче об'єднати зусилля разом з ЄС та США.

 Для України надзвичайно важливо, щоб США розглянули можливість введення проти Росії нового пакету санкцій. Обмежувальний режим має діяти до тих пір, поки не буде відновлено контроль над Україною Донбасом і Кримом.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ОП.

Читайте також: Зеленський повернув до Ради закон зі своїми правками

Заступниця керівника Офісу Президента Юлія Свириденко під час онлайн-дискусії з американськими та європейськими політиками й експертами заявила, що, Сполучені Штати, Євросоюз та Україна мають координувати свої дії.

"Ми повинні працювати разом для захисту демократії та свободи й протистояння авторитарному режиму. Ми високо цінуємо вашу участь у боротьбі з режимами, які порушують міжнародне право", – зазначила Свириденко.

Вона наголосила, що українській стороні також важливо отримати чіткий сигнал від Сполучених Штатів щодо членства України в НАТО.

"Ми прагнемо посилити військову співпрацю між США та Україною для подальшого збільшення вартості будь-якої нової військової агресії. Ми повинні протистояти всім аспектам гібридної війни разом. Сюди входять кіберзагрози, протидія інформаційним атакам та системній пропаганді", – заявила заступниця керівника Офісу Президента України.

Фото: Facebook

Фото: Facebook

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
15.04