Останні новини

Можна і для себе пожити: фахівці довели, що народжувати після 40 - безпечно

Чому народжувати можна і як мінімізувати ризики?

Ізраїльські вчені впевнені, що вагітність після 40 і навіть 50 років не нашкодить здоров'ю матері. До такого висновку вони дійшли після дослідження понад 242 тисяч жінок.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на "Країна Здоров'я".

Особлива увага приділялася тому, наскільки часто зустрічалися випадки передчасних пологів, гестаційного діабету, гіпертонії і кесаревого розтину. Також лікарі вивчили фізичні параметри немовлят.

Як мінімізувати ризики

  • Жінкам, які готуються до вагітності, важливо вести здоровий спосіб життя. Це дотримання режиму, фізичне навантаження і здорове харчування.
  • Необхідно пройти повне обстеження, а можливо, і лікування завчасно до планованої вагітності.
  • Під час підготовки до вагітності призначається вітамінний комплекс, особливо важливий прийом фолієвої кислоти високими дозами. Фолієва кислота міститься в шпинаті, капусті, інших зелених овочах. Для жінок після 40 важливо також вживати багато вітаміну Е, який міститься в горіхах і оліях.

Вагітність.jpg

Фото з вільних джерел

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok