Останні новини

Можливі нові пожежі і жертви: одеський суд вирішив закрити міську психлікарню на Воробйова

Керівництво психіатричної лікарні подаватиме апеляцію.

Одеський окружний адміністративний суд своїм рішенням від 19 січня постановив припинити діяльність психіатричної лікарні на вулиці Воробйова де влітку 2019 року сталася страшна пожежа, яка забрала життя 7 людей. З позовом до закладу звернулися працівники ДСНС, які вважають що в ньому порушуються норми пожежної безпеки. Це може спричинити нову трагедію. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на “УСИ”.

Читайте також: в Одесі згорілий готель на Посмітного на папері виявився житловим будинком 

Рятувальники адресували свій позов не тільки лікарні але і іншим установам включаючи обласний департамент охорони здоров’я та облраду. Вони вимагали призупинити використання приміщень та навести в них лад із протипожежною безпекою. 

Психбольница.png

Працівники ДСНС отримали відповідь що всі негаразди виправлені, а вимоги пожежників не мають під собою основи. Тому вирішили лікарню не закривати, щоб пацієнти змогли отримати спеціалізовану допомогу. 

Суд став на бік рятувальників і закрив лікарню до усунення всіх невідповідностей нормам безпеки. В лікарні заявили, що подаватимуть апеляцію.

“Ніхто не збирається зупиняти роботу. Ми будемо оскаржувати це рішення та готуємо апеляцію”, - зазначив головний лікар Євген Волощук.  

Главврач.png

Фото: "УСИ"

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! Вийти в ефір
09.03