Останні новини

МОЗ планує створити мобільні бригади для надання психіатричної допомоги тим, хто її потребує

МОЗ також презентував концепцію розвитку центру психологічного здоров’я та реабілітації ветеранів.

У 2021 році у рамках програми медичних гарантій впроваджується новий пакет допомоги, який буде орієнтований на надання допомоги людям із розладами психічного здоров’я в амбулаторних умовах. Це дозволить зробити доступнішою допомогу для осіб, які мають проблеми, зокрема, для ветеранів війни на сході України.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на заступницю міністра охорони здоров'я Ірину Микичак.

Читайте також: Через рішення Конституційного суду закрили 103 справи про недостовірне декларування

Фото: Фармацевт Практик

Фото: Фармацевт Практик

"Ми чудово знаємо, наскільки важливим є збереження ментального здоров’я наших ветеранів, адже значна частина з них страждає від розладів, пов’язаних із бойовим стресом, наслідків черепно-мозкових травм, постконтузійного синдрому в поєднанні з необхідністю проведення фізичної реабілітації", – зауважила Ірина Микичак.

Заступниця міністра додала, що з цією метою МОЗ також презентував концепцію розвитку центру психологічного здоров’я та реабілітації ветеранів на базі державного закладу "Госпіталь ветеранів війни "Лісова поляна" Зокрема, у "Лісовій поляні" відкрито тренінговий центр, нові відділення, зали фізичної реабілітації та інтерактивні простори для ветеранів, які перебувають на лікуванні в центрі.

За її словами, всі роботи у госпіталі проводяться коштом Міністерства охорони здоров’я та у співпраці з ветеранськими організаціями, благодійними організаціями та українським бізнесом.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!