Останні новини

МОН закликало ВУЗи з 16 листопада вводити змішану форму навчання

Міністерство освіти і науки рекомендує установам вищої та професійної предвисшего освіти з 16 листопада перейти на змішану форму навчання. МОН вже розіслало лист з рекомендаціями керівникам навчальних закладів.

Про це передає пресслужба Міністерство освіти і науки України.

Однак, воно не може наполягати на виконанні своїх пропозицій, оскільки вищі навчальні заклади працюють на принципах автономії і самоврядування. Тому, чи вводити змішану форму навчання, буде вирішувати керівництво закладу.

"Ми рекомендуємо проводити пари за змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіку навчального процесу та розкладу занять, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні і навчальному закладі", - пояснює глава міністерство освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Також керівників вузів і технікумів попросили врахувати рішення Кабміну, згідно з яким забороняється відвідувати навчальні заклади в групах понад 20 осіб. Виняток тільки для закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованого мистецького освіти.

Нагадаємо, коли лікуєшся від вірусних інфекцій, то харчування разом з водою є важливим аспектом. Однак воно повинно бути таким, яке не шкодить вашому організму. Утім при коронавірусній інфекції дуже важливо пити багато води.

Вийти в ефір
04.12