Останні новини

Молотком по голові: в Одесі затримали розбійників

В Приморському районі Одеси поліція затримала двох безхатченків, уродженців Житомирщини – 45-річного чоловік та 30-річну жінку, які знаходячись в центрі на одному з ринків Одеси познайомились з раніше невідомим чоловіком. Після короткої розмови чоловік запропонував подружжю продовжити спілкування у нього вдома. За чаркою чоловіки посварилися, після чого гості побили господаря молотком по голові, забрали будівельні інструменти та мобільний телефон і пішли геть.

Про це передає пресслужба ГУНП України в Одеській області.

"Отямившись, постраждалий почав кликати з вікна по допомогу, і сусіди викликали поліцію, рятувальників та “швидку”. Чоловіка госпіталізували з множинними травмами, наразі його стан залишається стабільно важким. За фактом розбійного нападу поліцейські розпочали провадження за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України, а вже через дві доби на тому ж ринку затримали обох зловмисників”, - повідомляє пресслужба ГУНП.

<iframe width="750" height="452" src="https://www.youtube.com/embed/jlTYbx9zgSs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> 

Відео пресслужба ГУНП в Одеській області.

Нагадаємо, в Одесі всі вже звикли до жебраків, особливо вони активізуються влітку. Але одна справа, коли це роблять дорослі за власним бажанням, а зовсім інша - коли жебракують діти. 

Вийти в ефір