Останні новини

Мобільні оператори надали безкоштовний інтернет лікарям, що вакцинують населення - МОЗ

Наразі тривають перший та другий етапи вакцинації одночасно.

Оператори мобільного зв’язку Vodafone, Київстар та lifecell надали безкоштовний доступ до інтернету медикам, що вакцинують проти COVID-19. Таким чином вони зможуть оперативніше вносити дані до електронної системи охорони здоров’я. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу МОЗ

Читайте також: Вакцину Pfizer тепер вироблятимуть і у Франції

Під час імунізації медики вносять записи про щеплення пацієнтів до електронної системи охорони здоров’я. Часто мобільним бригадам з імунізації доводиться виїжджати у місця, де немає стаціонарного доступу до інтернету або зв’язку. 

“Тому забезпечення потужним мобільним інтернетом є важливою підтримкою”, - зазначають у МОЗ. 

Для проведення вакцинації проти COVID-19 на сьогодні навчено близько 270 мобільних бригад. Вони отримали доступ до безкоштовних послуг інтернету. 

Вакцинація в Україні відбувається поетапно. Усього відповідно до Дорожньої карти передбачено 5 етапів імунізації населення. Зараз одночасно тривають перший та другий етапи. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05