Останні новини

Міжнародна співпраця: учні одеської школи № 90 беруть участь в німецьких проєктах

Одеська школа №90 ім. А.С. Пушкіна співпрацює з з Федеративною Республікою Німеччина. У навчально-виховному комплексі запроваджено поглиблене вивчення німецької мови. Обмін учнями між школами-партнерами – Одеським НВК №90 та Вальдорфською школою м. Бьоблінген відбувається протягом останніх років.

Про це повідомляє пресслужба Одеської мерії.

Активна робота по співпраці проходить у рамках Угоди між Урядом Федеративної Республіки Німеччини та Урядом України від 10 червня 1993 року.

З 2015 року в школі проводять DSD-семінари для вчителів півдня України під керівництвом координатора з питань викладання німецької мови за кордоном доктора А. Майер. В рамках семінарів проходять пілотні випробування для DSD-кандидатів.

Делегації з Регенсбурга неодноразово відвідували цей навчальний заклад. Вони знайомилися з роботою школи і обговорювали можливості співпраці з їх навчальними закладами.

Делегація одеських учнів і вчителів щорічно відвідує це місто, для участі в проєктах Міні-Регенсбург.

Крім того, учні старших класів беруть участь у міжнародній молодіжній конференції, яка проходить в Регенсбурзі. Мета якої - розвиток комунікаційних навичок у дітей, ознайомлення молоді з функціонуванням соціуму і різними професіями.

Учні 8-х класів разом з учнями Von-Müller-Gymnasium брали участь в проєкті "Невідомі пам’ятки мого міста". Він проводився з метою створення альманаху міст-побратимів –Одеси та Регенсбурга.

"Також учні та педагогічні працівники закладу долучилися до проєкту "Самоврядування. Класна рада" міста Берліна, брали участь у спільному українсько-німецькому кінопроєкті, знімали фільм про шкільні соціальні проєкти, відвідали місто Аугсбург, знайомилися з основами дуальної освіти у Німеччині". - пишуть в мерії.

Також, учні закладу взяли участь у міжнародному проєкті "Donau verbindet" на інтернет-платформі Moodle.

42277.jpeg

Фото: Одеська мерія

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав Закон  "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)". Його Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року. 

Теги:
Вийти в ефір
04.12