Останні новини

Місцеві вибори: у Теплодарі міським головою став головний лікар

Центральна виборча комісія оприлюднила остаточні результати підрахунку голосів на виборах міського голови Теплодара в Одеській області. За даними ЦВК, найбільше голосів виборців, що відвідали дільниці отримав головний лікар міської лікарні Теплодара, самовисуванець Олександр Чуйко - 863 голоси. Як виявилося - це 27,68% голосів. 

Про таке повідомив Ізбірком.

На другому місті інший самовисуванець, Сергій Бурлачук - 701 голос, тобто 22,48%. Онук колишнього мера Леоніда Печерського - Михайло, зайняв третю сходинку - 482 голоси, тобто 15,46%. Його висунула партія "Опозиційна платформа - За життя".

А от чинний до виборів міський голова Михайло Жовнір посів лише п'яте місце. Його діяльність на посту позитивно оцінили 365 виборців з тих, що голосували. Це - 11,7%. Михайло Жовнір брав участь у виборах як кандидат партії "Слуга народа".    

чуйко.jpgфото: izbirkom

Нагадаємо, в Одеському обласному тервиборчкомі не змогли оголосити результати голосування на виборах депутатів обласної ради. Причина - до комп’ютера, де зберігався протокол голосування, потрапив вірус. Зранку в комісії обіцяли оголосили результати та новий склад Одеської обласної ради приблизно о 19:00, 8 листопада. Утім о 18:46 члени ТВК повідомили, що протокол доведеться переробити: до комп’ютера начебто потрапив вірус, який знищив документ.

Вийти в ефір
03.12