Останні новини

Місцеві вибори: на двох ДВК в Одесі бюлетені рахують одночасно кілька членів комісії

В Одесі на виборчих дільницях випадки одночасного голосування зафіксували щонайменше на двох дільницях. Перша, за словами спостерігача ОПОРИ, на ДВК №511098, що по вулиці Львівській, 15. Там декілька членів комісії рахували бюлетені одночасно.

Про таке повідомила Оpora.ua.

Аналогічну ситуацію зафіксували й на дільниці №511148, що по вулиці Варненській, 3-А. Там згідно з ч. 27 ст. 250 Виборчого кодексу під час підрахунку виборчих бюлетенів визначений виборчою комісією член комісії рахує бюлетені вголос.

Нагадаємо:

  • В Одесі 15 листопада офіційно розпочалися вибори міського голови. Мешканці міста обирають майбутнього мера з двох кандидатів - Миколи Скорика та Геннадія Труханова. Попередні вибори міського голови відбувалися у 2015 році. Протягом дня Odesa Live буде стежити за тим, як в місті проходять вибори.
  • В Одесі, 15 листопада, через секретаря однієї з виборчих комісій Приморського району голосування почалося не о 08:00, а з запізненням. Це сталося через неналежне виконування обов'язків, тому правоохоронці відкрили кримінальне впровадження.

Вийти в ефір
01.12